wtorek, 22 maja 2012

Bubble tea


Zawieszam chwilowa zdawanie relacji z wyjazdu, bo koniecznie muszę podzielić się z Wami herbaciarnią, która powstała w ostatnim miesiącu w Warszawie.
Czym wyróżnia się spośród innych? Na pewno nie brak jej oryginalności. Napój na bazie herbaty podawany jest z perełkami tapioki (otrzymywane są z manioku, lekkostrawne, hipoalergiczne i nie zawierają cholesterolu). Perełki tapioki zasysa się przez grubaśną rurkę, a dodatkowo możemy sobie napój na bazie herbaty urozmaicić ‘owocowym kawiorem’ -  sokiem zamkniętym w otoczce z alg.
Herbata na wesoło, modna (Nowy Jork i Londyn oszalały na jej punkcie), kolorowa i skrajnie odmienna od pitej w domowej filiżance. Spróbowałam raz, ale nie jest jeszcze do końca przekonana, czy rzeczywiście mi smakuje, czy po prostu podoba mi się ta cała otoczka tworzona wokół niej.
Jeśli odwiedziliście to szalone laboratorium, gdzie powstaje bubble tea, to podzielcie się swoimi odczuciami J

Bubbleology
Ul. Chmielna 26
00-020 Warszawa
średnia buble tea – 12,90 zł
duża – 14,90 zł

2 komentarze:

 1. www.qqtea.pl ZAPRASZAMY!!
  Firma QQTea powstała w 1999 roku w Tajwanie i jest właścicielem marki QQTea.
  Jest jedynym na świecie producentem najważniejszego składnika do napoju Bubble Tea - magicznej kulki wypełnionej słodkim syropem.

  QQTea Polska jest wyłącznym dystrybutorem produktów i urządzeń marki QQTea na terenie Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Tworzymy sieć punktów sprzedaży na terenie Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy.

  Nasze wieloletnie doświadczenie w branży gastronomiczno-spożywczej gwarantuje Państwu bezpieczny i pewny własny business z szybką stopą zwrotu poniesionej inwestycji.

  Nasi partnerzy otrzymują unikalny produkt, zupełnie nowy na rynku europejskim wraz z pełnym konceptem sprzedaży. Zapewniamy obsługę inwestycji od jej początku do końca, od projektu graficznego czy wizualizacji do końcowego wyboru urządzeń gastronomicznych i mebli.
  www.qqtea.pl

  www.qqtea.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Oryginalna Bubble Tea to przede wszystkim bardzo dobra herbata z kuleczkami tapioki. Na Tajwanie nie używa się kulek z syropem do herbaty, są one produkowane tylko na eksport ;)
  Jeśli chcecie poznać różnicę to zapraszamy już wkrótce do naszej herbaciarni.
  www.pijherbate.pl

  OdpowiedzUsuń